reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için inanılmaz iddialı reklam [Video]

Resmi olarak 25 Şubat tarihinde satışa çıkacak Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+, sürekli olarak kamera konusunda övülüyor. Şirketin yeni yayımladığı bir reklam ise bu çıtayı oldukça yukarıya taşıyor.

Samsung‘un gündemden düşmeyen telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9+, özellikle kamera konusunda öne çıkacak gibi görünüyor. Telefonlar için yeni bir reklam videosu yayımlayan şirket, bu reklamda adeta telefonu profesyonel fotoğraf makinelerinin karşısına koyuyor. Özellikle çift arka kameralı Galaxy S9+ ile fark yaratacak gibi duran şirket, mobil fotoğrafçılığın çıtasını oldukça yükseltecek gibi duruyor. Başında beri telefonun hemen hemen sadece kamerasına odaklanan firma, bu iddiaların altında kalmayacak bir ilerleme getirecek gibi görünüyor. Apple iPhone X ve özellikle Google Pixel 2 karşısında işi zor duran telefonlar, video tarafında da öne çıkmaya hazırlanıyor. Full HD çözünürlükte saniyede 480 kare video çekebilecek cihazlar, 720P çözünürlükte saniyede 960 kareye de çıkış yapabilecek. Bu da süper yavaş çekim videolar çekilmesine imkan tanıyacak.

İLGİLİ HABER

“Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+”

Artık kesinleştiği üzere Galaxy S9’da 2.960×1.440 piksel çözünürlüklü 5,8 inç Super AMOLED ekran, Galaxy S9+ ise 6,2 inçlik ekran yer alıyor. Yerine göre Snapdragon 845 ve Exynos 9810 ile satışa sunulacak telefonlardan Plus modelde 6 GB RAM ve 128 GB depolama, normal versiyonda ise 4 GB RAM ve 64 GB depolama bulunuyor. Galaxy S9’un arkasına 12 megapiksel çözünürlükte F1.5 – F2.4 değişken diyaframlı lens koyan üretici, Galaxy S9+’da artık kesinleştiği üzere çiftli kurulum kullanıyor. 12 megapiksel çözünürlükteki bu kameraların F1.5 ve F2.4 diyafram değerlerine sahip olacağı belirtiliyor. Önlerinde ise 8 megapiksellik kamera yer alacağı belirtilen telefonlar, Iris ile yüz tanımayı birleştirecek.

İlginizi çekebilir: 80 megapiksel kameralı akıllı telefon