reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın kamera yeteneklerine odaklanan reklam [İzle]

Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın satışlarını artırmak için yeni bir reklam yayınladı.  Remix Your Everyday adını taşıyan reklam telefonlardaki kamera yeteneklerini hedef alıyor. Bilindiği üzere Samsung’un yeni telefonları Sony’nin üst segment telefonları gibi saniyede 960 kare süper yavaş çekime imkan tanıyor.

Advertisement

Küçük ekranlı modelde 12 megapiksel çözünürlüklü tek arka kamerayla gelirken büyük ekranlı modelde ise iki tane 12 MP’lik arka kamera yer alıyor. S9 ve S9+’ın kameralarından birinin diyaframı f/1.5 ile f/2.4 arasında değiştirilebilir olarak değiştirilebiliyor. Bu da düşük ışık koşullarında daha etkileyici kareler çekilebileceği anlamına geliyor. S9+’ın diğer kamerasında ise sabit f/2.4 diyagram aralığı yer alıyor. S9+’ın kameralarından birinin geniş açı diğerininse telefoto olduğunu da ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yavaş çekim yapmayı sevenler için Galaxy S9’dan güzel haber

Yavaş çekim meraklıları için her iki cihazın da ayrıca 960 fps’de videolar kaydedebildiğini de belirtelim. Yavaş çekimde otomatik arka plan müziği de ekleniyor. Bu müziği dilerseniz değiştirebiliyorsunuz. Yavaş çekimi GIF’e dönüştürebilir ya da geri de oynatabilirsiniz. Selfie tutkunları içinse f/1.7 diyafram açıklığına sahip 8 megapiksel çözünürlüklü ön kamera cihazlardaki yerini alıyor.

Video