reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S9

iPhone 8’in ardından Samsung’dan beklenen Galaxy S9 hamlesi

Samsung’un kısa bir süre önce satışa sunduğu Galaxy S9 ve Galaxy S9+’a yeni bir renk seçeneği geliyor.

Geceyarısı Siyahı, mercan mavisi, leylak moru ve titanyum grisi renk seçeneklerine sahip olan telefonların şimdi de kırmızı renkli modeli yolda. Samsung’un Çin sayfasında ortaya çıkan kırmızı renkli Galaxy S9 ve Galaxy S9+ çarpıcı tasarımıyla göz alıyor. Yeni rengin Çin haricindeki ülkelerde piyasaya sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.

Galaxy S9 modeli 12 megapiksel çözünürlüklü tek arka kamerayla gelirken büyük ekranlı modelde ise iki tane 12 MP’lik arka kamera yer alıyor. Telefonların kameralarından birinin diyaframı f/1.5 ile f/2.4 arasında değiştirilebilir olarak değiştirilebiliyor. Bu da düşük ışık koşullarında daha etkileyici kareler çekilebileceği anlamına geliyor. Büyük ekranlı modelin diğer kamerasında ise sabit f/2.4 diyagram aralığı yer alıyor. S9+’ın kameralarından birinin geniş açı diğerininse telefoto olduğunu da ekleyelim. Selfie tutkunları içinse f/1.7 diyafram açıklığına sahip 8 megapiksel çözünürlüklü ön kamera cihazlardaki yerini alıyor.

Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın Türkiye satış fiyatı ne kadar?

64 GB hafızaya sahip Galaxy S9’un fiyatı 4.599 TL, 64 GB, 128 GB ve 256 GB seçeneklerini sunan Galaxy S9+ ise sırasıyla 5.199 TL, 5.399 TL ve 5.699 TL’den kullanıcı ile buluşmuş durumda.

İlginizi çekebilir

Samsung’dan yarış tutkunlarını hedef alan Galaxy S9 modelleri