reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S9

Galaxy S9+ satın almayı düşünenlere üzücü haber

Kısa bir süre önce satışa sunulan Galaxy S9+ ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Galaxy S9+ satın alan kullanıcıların bazılarının aktardığı bilgiye göre Galaxy S9+’ın ekranında sorun mevcut.

Kullanıcılar, Galaxy S9+’ın ekranında rastgele ve açıklanamayan ölü bölgeler olduğunu belirtiyor. Bu olası donanımla ilgili sorun için herhangi bir sebep yok gibi görünüyor. Bazı kullanıcılar ekranın farklı alanlarında bu sorunu yaşadığını bildiriyor ve bu sorunun ekranın en üst ve en dip bölgesinde olduğunu söylüyor. Samsung’dan ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmiş değil.

Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın tasarımında büyük bir değişiklik olmadığı ilk bakışta anlaşılıyor. Köşelere doğru hafif kıvrımlı kenarlarla ergonomik kullanımı desteklemeye devam eden Samsung, karşımıza bir önceki nesle hayli benzeyen şık cihazlar çıkarıyor. S9 modelini S9+’tan ayıran en büyük tasarım farkı ise arka kamera. Galaxy S9 tek arka kamerayla gelirken, S9+’ta çift arka kameraya yer verilmiş.  Galaxy S9 12 megapiksel çözünürlüklü tek arka kamerayla gelirken S9+’ta iki tane 12 MP’lik arka kamera yer alıyor.

Galaxy S9+ çift arka kamerasıya fark yaratıyor

S9 ve S9+’ın kameralarından birinin diyaframı f/1.5 ile f/2.4 arasında değiştirilebiliyor. Telefonla ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video