reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy SmartTag 2

Samsung Galaxy SmartTag 2 için ilk indirim fırsatı [Kasım 2023]

 - Güncelleme: 24 Kasım 2023 21:00

Samsung Galaxy SmartTag 2 için ilk indirim fırsatı geldi. Kullanıcıların kaybettikleri cüzdanlarını, anahtarlarını veya çantalarını kolayca bulabilmesine imkan tanıyan cihaz yapılan indirimle daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Galaxy SmartTag 2’nin yeni Kayıp Modu, kullanıcıların iletişim bilgilerini bir mesaj yoluyla cihaza girmesine olanak sağlıyor. Daha sonra, Galaxy SmartTag 2 takılı bir nesneyi bulan herkes, akıllı telefonuyla etiketi tarayıp nesnenin sahibine ait mesajı ve iletişim bilgilerini görebiliyor. Kayıp modu, tüm mobil cihazlarda NFC okuyucusu ve web tarayıcısı yardımıyla çalışıyor. SmartTag 2, bulunduğu her lokasyonun konum geçmişini hafızasına kaydediyor. Ayrıca güvenli bölgenin dışında, geride kaldığında kullanıcıyı uyarıyor. Bu özellikle çocuklar, yaşça geçkin bireyler veya değerli eşyalar için büyük bir güvenlik artışı sağlıyor. Resmi fiyatı 899 TL olan cihaz yapılan indirimle şu anda 799 TL‘ye satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy SmartTag 2 hakkında açıklama gelmişti

Samsung Electronics Genel Müdür Yardımcısı ve SmartThings Cihaz Platformu Direktörü Jaeyeon Jung, Galaxy SmartTag2 ile ilgili “Samsung Galaxy’nin sektör lideri inovasyonlarıyla, insanların yaşamını daha kolay hale getirmenin yollarını arıyoruz. Samsung Galaxy kullanıcılarının Galaxy SmartTag2 ile değer verdikleri şeyleri kolay ve hızlı bir şekilde bulabilmesini sağlamayı hedefledik. Gelişmiş bulma deneyimi ve artan pil ömrü sayesinde Galaxy SmartTag2, kullanıcılarına daha uzun süreli ve farklı alanlarda kullanım imkanı sunarak, günlük yaşamlarını daha da kolaylaştıracak” dedi.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER