reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S8

Samsung Galaxy Tab S8 serisi Türkiye’de ön sipariş üzerinden satışa çıktı

Samsung Galaxy Tab S8 serisi Türkiye’de ön sipariş üzerinden satışa çıktı. Bu bağlamda modellerin yüksek satış fiyatları da belli oldu.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy Tab S8 Android tablet serisi, bilmeyenler için Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 Plus ve Galaxy Tab Ultra modellerinden oluşuyor. İşte bu modeller Galaxy S22 ailesiyle beraber Samsung’un resmi satış kanalındaki yerlerini aldılar. Peki fiyatlar? Fiyatlar maalesef vergiler ve güncel kurun etkisiyle yüksek seviyede. Android tabletlerden en altta yer alan Galaxy Tab S8 için 128 GB / WiFi özelinde 9.999 TL verilmesi gerekiyor. Galaxy Tab S8 Plus için 128 GB / WiFi özelinde fiyat 12.999 TL‘ye çıkıyor. Ailenin en üstündeki Galaxy Tab S8 Ultra ise 256 GB / WiFi özelinde tam 14.999 TL fiyat ile elde edilebiliyor.

Samsung’un kendi açıklamasına göre 1 Nisan 2022 tarihinden itibaren gönderilmesi planlanan ürünlerden, özellikle Galaxy Tab S8 Ultra dikkat çekiyor. Çünkü devasa bir boyuta sahip olan üründe Samsung’un Apple ile sık sık dalga geçtiği bir ekran çentiği yer alıyor. Bu ekran çentiğine iki farklı kameraya koyan şirket, bu Apple’ın tabletlerine koymadığı çentik ile halen tepki çekiyor. Bu arada ürünlerden ön sipariş ile satın alanlara Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, basit bir fare ve Trio kablosuz klavye hediye ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Tab S8 Android tablet serisi, Galaxy S22 serisi gibi Türkiye’de çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Buna ek olarak halen Android tabletler genel olarak çok fazla öne çıkamıyor. Bu açıdan Samsung’un yeni ürünlerden ciddi şekilde satabilmek adına Türkiye’de çok agresif bir politika izlemesi gerekiyor.

Samsung Galaxy Tab S8 serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle