reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy XCover Pro

Samsung Galaxy XCover Pro ortaya çıktı; zorlu şartlara özel!

Samsung’un zorlu şartlara özel yeni bir akıllı telefon modeli ortaya çıktı. Samsung Galaxy XCover Pro isimi model, ilginç görünüyor.

Samsung, zorlu şartlara özel telefon pazarını bırakmıyor. Firmanın bu noktada hazırladığı en yeni modeli ise Samsung Galaxy XCover Pro olacak. Roland Quandt tarafından sızdırılan telefon, bu alanda firmanın hazırladığı en şık modeller arasında yer alıyor. Ön kamerasını bir ekran deliğinde taşıyan ve sınıfına göre ince çerçevelere sahip olan cihaz, beklendiği üzere suya, toza ve düşmelere karşı oldukça dayanıklı. Ön yüzünde fiziksel bir tuş barındırmayan XCover Pro, açıklandığı kadarıyla 200 gramdan biraz daha ağır bir gövdeye sahip. 6,3 inç 1080×1400 piksellik bir LCD ekran üstüne kurulan cihaz, gücünü Exynos 9611 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alıyor. Yani performans konusunda çok iddialı olmayan cihaz, 64 GB dahili depolama ile geliyor. Önünde 13 megapiksel, arkasında ise 25 megapiksel + 8 megapiksel çiftli kamera yer alan Galaxy XCover Pro, kutusundan Android 10 temelli One UI 2.0 ile çıkıyor. 4.020 mAh pile sahip cihazın, hızlı iletişim için özel bir butona sahip olduğu da aktarılıyor. Parmak izi sensörü yan tarafında olan model, bağlantı tarafında ise USB-C kullanıyor ve Bluetooth 5.0 ile NFC‘ye de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy XCover Pro dikkat çekmiş durumda

Modelin çok yakında Avrupa pazarında satışa çıkacağı ve yaklaşık olarak 500 euro olacağı aktarılıyor. Fiyatı henüz tam olarak netleşmeyen telefon, genel olarak iddialı duruyor.

Güncelleme: Cihaz sızan özelliklerle tanıtıldı.

İlginizi Çekebilir

WearOS’lu akıllı saat modeli