reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 5

Samsung Galaxy Z Flip 6 için batarya odaklı yeni bilgiler geldi

 - Güncelleme: 31 Ocak 2024 15:43

Samsung Galaxy Z Flip 6 için bazı yeni bilgiler geldi. Telefon batarya konusunda kişileri memnun edecek bir artış görebilir.

Samsung Galaxy Z Flip 6, sağlam kaynakların verdiği yeni bilgiye göre Samsung Galaxy Z Flip 5 modelinden farklı olarak 3.700 mAh değil 4.000 mAh batarya üzerine kurulabilir. Bu henüz yüzde 100 kesin değil çünkü süreçte testler yapıldığı aktarılıyor ancak 300 mAh kadarlık bir batarya artışı Galaxy Z Flip serisi için büyük önem arz ediyor. Samsung, Kore’den gelen iddialara göre önümüzdeki aylarda tanıtacağı Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 modeliyle birlikte daha uygun fiyatlı bir “giriş seviyesi” katlanabilir telefon modeli de görücüye çıkarabilir. Katlanabilir telefonlar halen pahalı olduklarından (Örneğin mevcut en güçlü modellerden Galaxy Z Fold 5 için tam 73 bin TL’nin verilmesi gerekiyor) pazar çok fazla büyüyemiyor, şirket bunu değiştirmek adına 2024 için güzel bir plan içerisinde gibi görünüyor. Önümüzdeki aylarda detaylanmasını beklediğimiz bu nispeten bütçe dostu katlanabilir, eğer beklendiği gibi çıkarsa pazarda büyük ses getirebilir ve çok ciddi satış rakamlarına ulaşabilir. Samsung bu aralar ilk yüzük modeliyle de gündemden düşmüyor. Halen tüm detayları ve ne zaman tanıtılacağı açıklanmayan resmi adıyla Samsung Galaxy Ring, özellikle sağlık odaklı olacak ve şirkete göre yapay zeka temelli bazı özellikleri de beraberinde getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çok sayıda aktiviteyi takip etmesi de beklenen akıllı yüzük, etkinlik sonrasında verilen bilgilere göreyse en üstte 13 numara boyutta alınabilecek, çok gelişmiş özel sensörler taşıyacak, 7/24 takılabilecek bir seçenek olarak hafif tasarlanacak ve üç farklı kaplama ile pazara sunulacak. Yıl sonuna doğru satışa sunulacağı aktarılan, spesifik olarak Galaxy Z Fold6 ve Galaxy Z Flip6’yla beraber lanse edileceği iddia edilen yüzük, aktarıldığı kadarıyla toplam dört farklı boyutta tasarlanıyor.

Samsung Galaxy Z Flip 6 yanında bu da ilginizi çekebilir: GMC imzalı kaslı elektrikli bisiklet HUMMER EV