reklamı kapat

POPÜLER

GMC duyurdu: HUMMER EV elektrikli bisiklet

GMC duyurdu: “Kaslı HUMMER EV elektrikli bisiklet”

Otomobil firmaları elektrikli otomobil modelleri yanında elektrikli bisiklet modellerine de ilgi duymayı sürdürüyor. Bugün HUMMER EV karşımızda yer alıyor.

Hakkında bilinmesi gereken tüm detaylarına burada yer verdiğimiz tamamen elektrikli dev araç HUMMER EV, artık bir elektrikli bisiklet modeline de sahip. Porsche gibi elektriğin her alanına ilgi duyan GMC, sürpriz olmayacağı üzere bu bisikleti direkt olarak kendisi tasarlayıp üretmemiş. Tam adı “GMC HUMMER EV ALL-WHEEL DRIVE EBIKE” olan 3.999 dolarlık bisikletin arkasında esas olarak Recon Power Bikes firması yer alıyor.

HUMMER herkesin bildiği üzere elektrikli gelecek versiyonuyla da bir arazi aracı. Bu açıdan GMC ve Recon Power Bikes imzalı bisiklet de spesifik olarak arazi sürüşlerine odaklanıyor. Kalın lastikler üzerine kurulan bisiklet, oldukça güçlü bir seçenek. Verilen teknik bilgilere göre model 750W normal ve 1200W maksimum güç sunan iki adet Bafang imzalı elektrik motoru üzerine kuruluyor. Bu iki motor ile maksimumda tam 2400W güç çıkışı sağlayabilen bisiklet, 45 km/s hıza rahatlıkla çıkabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dört pistonlu disk frenler ile donatılan toplam 160 nm tork değerine sahip elektrikli bisiklet, en üstte çıkarılabilir yapıda hazırlanan LG imzalı 21 Ah pil paketi ile alınabiliyor. Bisiklet için şimdilik tam olarak ne kadarlık bir menzil sunulduğu açıklanmıyor. Ancak büyük pilden dolayı menzilin az olması beklenmiyor. Dikkat çekici bisiklet için hazırlanan resmi satış sayfasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Modelin tanıtım videosu da sayfanın en üstünde yer alıyor.

GMC duyurdu: HUMMER EV elektrikli bisiklet
GMC duyurdu: HUMMER EV elektrikli bisiklet

∗Elektrikli geleceğin iki iddialı üyesi yan yana

HUMMER EV elektrikli bisiklet yanında bu da ilginizi çekebilir: Hızlı yürümeniz için tasarlanan ilginç ürün: Moonwalkers