reklamı kapat

POPÜLER

Hummer

Elektrikli Hummer için ortaya çıkan heyecan verici tanıtım iddiası

Bu yıl içerisinde tanıtılacağına dair söylentilerin olduğu elektrikli Hummer projesi, dünyanın en çok sevilen basketbolcularından biriyle karşımıza çıkabilir.

Dedikodularının ortaya çıktığı ilk günden beri özel bir ilgiyle takip ettiğimiz elektrikli Hummer projesiyle ilgili gelişme aralıkları daha da sıklaşmaya başladı. Yaklaşık 2,5 ay öncesinde General Motors cephesinde de artık net bir ilginin konuşulduğu otomobil, inanılmaz bir geri dönüşe sahne olacak gibi görünüyor. Kısa süre önce Automotive News, Reuters ve Wall Street Journal gibi önemli kaynaklara düşem detaylara baktığımızda, aracın hazırlık aşamasının dahi yavaş yavaş tamamlandığını ve doğrudan tanıtım etkinliği için planların yapıldığını görüyoruz. GMC markası altında satılacağı da söylenen modelin isim süreci de henüz netlik kazanmış değil. Buradaki detaylar ise Hummer by GMC’ye işaret ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli Hummer modeli için Lebron James adı öne çıktı

Tanıtımım etkinliğiyle birlikte Hummer’ın gündeme gelme sürecini bambaşka noktaya taşıyacak bir isim de artık beklentiler arasına girmiş durumda. Gelen bilgiler göre aracın tanıtımı için Lebron James ile anlaşma sağlandı ve Super Bowl sürecinde aracı karşımızda göreceğiz. General Motors’un 3 milyar dolarlık yatırımla hayata geçireceği Detroit üretim tesisinde banda çıkarılması beklenen Hummer’ın seri üretim süreci ise 2021’de başlayabilir. Aynı tesis GMC ve Cadillac ailesinin elektrikli modellerine de ev sahipliği yapacak.

İlginizi çekebilir

“Çinli Rolls-Royce” Hongqi H9