reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 6
Samsung Galaxy Z Fold 6

Samsung Galaxy Z Flip 6 tasarımı tam olarak böyle olabilir

Samsung Galaxy Z Fold 6 katlanabilir telefon modeli sonrasında Samsung Galaxy Z Flip 6 için de bir tasarım sızıntısı yapılmış durumda.

Samsung Galaxy Z Flip 5 modelinin yerini alacak Samsung Galaxy Z Flip 6, dikey katlanabilir formda herhangi bir tasarım sürprizi masaya koymayacak gibi görünüyor. Smartprix merkezli tasarım doğruysa Galaxy Z Flip 5 ile oldukça benzer olan yeni model, dışında yine çiftli arka kameranın çıkıntı yaptığı bir ikinci ekran ile geliyor ve gücünü Snapdragon 8 Gen 3 işlemciden alıyor. 4.000 mAh batarya taşıyacağı iddia edilen telefon, elbette Türkiye’de de satılacak bir seçenek konumunda yer alıyor. Samsung Galaxy Z Fold 6 ise Smartprix imzalı sızıntıya göre yukarıdaki galeride göreceğiniz tasarımla yolda bulunuyor. Bu tasarım halen yüzde 100 kesin değil ancak CAD temelli sızıntının doğruluk payı oldukça yüksek seviyede yer alıyor. Eğer doğruysa oldukça köşeli bir yapıya sahip olacak Galaxy Z Fold 6, arkasında üç farklı büyük kamerayı dikey olarak üst üste konumlandıracak ve çerçeveleri hatırı sayılır oranda inceltecek. Selfie kamerası dışındaki ekranda bir delikte, içteki ekranda ise ekran altında yer alacak telefon, kapatıldığı zaman arada boşluk kalmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Z Fold 6 daha önce ortaya atılan iddiaların da gündeme getirdiği üzere herhangi bir S Pen yuvasına sahip olmayacak yani kalemi bünyesinde taşımayacak, gücünü Snapdragon 8 Gen 3 işlemciden alacak, Galaxy Z Fold 5’e oranla daha ince ve hafif (Katlandığı zaman 11 mm kalınlığında) olacak, 4.600 mAh batarya üzerine kurulacak, arkasında 50 megapiksel geniş açı + 10 megapiksel 3x telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı kameraları bir araya getirecek, Galaxy S24 Ultra gibi titanyum çerçeve ile hazırlanacak.

Samsung Galaxy Z Flip 6 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli