reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’teki dayanıklılık özelliği netlik kazandı

Daha önce ortaya çıkan bilgilerde Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3‘ün suya dayanıklı bir gövdeyle geleceği iddia edilmişti.

Bu iddianın üzerinden çok geçmeden telefonların suya dayanıklı olacağı resmiyet kazandı. Paylaşılan bir basın görselinde telefonların suya dayanıklı bir gövdeye sahip olacağı açık bir şekilde görülüyor. IPX8 sertifikasına sahip olmasını beklediğimiz telefonların bu sayede Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra‘da olduğu gibi bir koruma sağlaması bekleniyor. Galaxy Z Fold 2’de suya dayanıklı bir tasarım tercih etmeyen Samsung’un yeni katlanabilir modelleriyle kullanıcıları mutlu edeceğini söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtılmasına sayılı günler kaldı

Telefonda 6,2 inç AMOLED ekranın yer alacağı dile getiriliyor. İç kısımda yer alacak ekranın sonsuz bir ekran deneyimi sunması bekleniyor. Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisini ve 12 GB RAM’i bünyesinde barındırması beklenen telefonda 256 GB depolama kapasitesi yer alacağı ifade ediliyor. Pil kapasitesi 4.400 mAh olacağı söylenen telefonda S Pen desteğinin de kullanılacağı söyleniyor. S Pen desteği sayesinde kullanıcıların katlanabilir ekranlı telefonda çizim yapabileceği veya not alabileceği de konuşuluyor. Telefonla ilgili tüm detaylı bilgileri 11 Ağustos’ta sizlere aktaracağız.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan ilginç akıllı telefon konsepti