reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Android 11

Yeni Samsung Galaxy Note modeli satışa sunulacak mı? İşte son bilgiler

Samsung bu yıl yeni bir Galaxy Note serisini satışa sunmayacağını açıklamıştı. Şirket bu yıl Galaxy S21, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modellerini kullanıcıların beğenisine sundu. Galaxy Note’un akıbetini merak eden kullanıcılar için yeni bir bilgi paylaşmak istiyoruz.

Samsung, önümüzdeki yıl yeni bir Galaxy Note modelini geleceğini belirtse de Samsung Galaxy Note ticari markasını onaylamadı. GalaxyClub‘ın elde ettiği bilgiye göre Samsung, Galaxy A, Galaxy M, Galaxy S ve Galaxy Z markaları için başvuruda bulundu. Galaxy Note’un listede yer almaması şirketin Galaxy Note modelini piyasadan çekebileceği anlamına geliyor. Samsung’un uzun vadededeki planında katlanabilir ekranlı telefonların rolünün önemli olduğu belirtiliyor. Galaxy Fold ailesine odaklanmak istediği belirtilen Samsung’un Galaxy Note modelinden vazgeçebileceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

S Pen desteği Galaxy Note ailesi dışındaki cihazlara da gelmişti

Galaxy Note ile özdeşleşen S Pen desteği Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 3 modellerinde kullanıcılara sunulsa da Galaxy Note hayranları telefonlarda özel bir S Pen yuvası olmadığı için bu cihazları tercih etmeyeceklerini belirtti. Samsung’un yüzü önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak yeni Galaxy Z modelleri sayesinde gülüyor. Yeni katlanabilir telefonları için yüksek ön sipariş alan Samsung’un önümüzdeki yıl yeni bir Galaxy Note modelini satışa sunmazsa şaşırmayacağız.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın