reklamı kapat

POPÜLER

MagSafe iPhone 13
MagSafe

iPhone 13 ile uyumlu yeni MagSafe şarj adaptörü ortaya çıktı

FCC sertifikasyonuna göre Apple, iPhone 13 ailesinde yeni bir MagSafe şarj cihazına destek verecek. Geçtiğimiz yılki modelde A2140 model numarası taşıyan şarj cihazının bu yıl A2458 model numarasına sahip olacağı ifade ediliyor.

Dosyalamanın yaklaşık üç hafta önce yapıldığı belirtiliyor. Bu yılın başında ortaya çıkan bir haberde yeni modellerde daha güçlü mıknatısların kullanılacağı iddia edilmişti. Daha güçlü mıknatıslar sayesinde MagSafe destekli aksesuarların düşmelere karşı daha dayanıklı olacağı dile getirilmişti. Revize edilmiş MagSafe şarj cihazının iPhone 13, 13 mini, 13 Pro ve 13 Pro Max modellerinde test edildiği ve testi başarılı bir şekilde tamamladığı söyleniyor. Tasarım açısından bir önceki modelle aynı olmasını beklediğimiz şarj cihazını da önümüzdeki hafta salı günü gerçekleşecek etkinlikte görmemiz bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 ailesi için geri sayım başladı

A15 Bionic işlemcisinden güç alacak modellerin daha ince ekran çentiğiyle geleceği konuşuluyor. Tamamen sonsuz bir ekran için en azından bir yıl daha beklememiz gerekiyor. Bu yılki Pro modellerinde 120 Hz ekranı görmeyi umuyoruz. 120 Hz ekran sayesinde Pro modellerinin daha akıcı bir ekran deneyimi yaşatması bekleniyor. Kamera performansında da iyileştirmeler beklediğimiz yeni modellerle ilgili tüm detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Haberde kullanılan görsel iPhone 12’ye aittir

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın