reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Good Lock

Samsung Good Lock sonunda Play Store’a da giriş yaptı

Galaxy kullanıcıları için hazırlanan ve şimdiye kadar Galaxy Store’da yer alan Samsung Good Lock sonunda Play Store’a da giriş yaptı.

Samsung Good Lock uygulaması artık resmi Android uygulama marketi Google Play Store’da da yer alıyor ve ücretsiz olarak buradan elde edilebiliyor. Daha önce Samsung telefonların uygulama marketi Galaxy Store’a özel kalan uygulama hakkında şirket kısaca şunları aktarıyor: “Good Lock, Samsung sahiplerinin akıllı telefonlarını daha rahat kullanmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Good Lock’un eklentileri sayesinde kullanıcılar durum çubuğunun, Hızlı Panelin, kilit ekranının, klavyenin ve daha fazlasının kullanıcı arayüzünü özelleştirebilir ve Çoklu Pencere, ses ve Rutin gibi özellikleri daha rahat kullanabilir.” “Good Lock’un ana eklentileri” başlığı altında aktarılanlar ise tam olarak şöyle:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

– LockStar: Yeni kilit ekranları ve AOD stilleri oluşturun.
– ClockFace: Kilit ekranı ve AOD için çeşitli saat stillerini ayarlayın.
– NavStar: Gezinme çubuğu düğmelerini ve kaydırma hareketlerini rahatça düzenleyin.
– Home Up: Geliştirilmiş bir One UI Home deneyimi sağlar.
– QuickStar: Basit ve benzersiz bir üst çubuk ve Hızlı panel düzenleyin.
– Harikalar Diyarı: Cihazınızın hareket şekline göre hareket eden arka planlar oluşturun.

Play Store’a “erken erişim” ibaresiyle giren ve şu aşamada sadece Samsung telefonlarla uyumlu olan uygulama, telefonunu özelleştirmeyi / kişiselleştirmeyi sevenlerin beğenisi kazanıyor. Bu arada uygulama Play Store’a girdiği için ileride diğer Android telefonlar da destek verebilir.

Samsung Good Lock yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli