reklamı kapat

POPÜLER

Samsung kavisli monitör
Samsung kavisli monitör

Samsung imzalı üç yeni “kavisli monitör” tanıtıldı; işte detaylar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamına üç yeni kavisli monitör daha ekledi. Dikkat çeken ürünlerin tüm detaylarına gelin yakından bakalım.

Samsung, monitör pazarında öne çıkan isimler arasında. En son inanılmaz bir boyuta ve kavise sahip oyuncu monitörü ile ses getiren firma, bu sefer genel kitleye hitap eden üç yeni kavisli monitör ile karşımızda bulunuyor. C24T55, C27T55 ve C32T55 model numarasına sahip modeller, şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Burada C27T55 ve C32T55 modelleri oyunculara hitap ediyor ve 27 inç ile 32 inç Full HD VA bir panel üstüne kuruluyor. 75 Hz yenileme hızı bulunan monitörlerde, VESA Adaptive-Sync ile AMD FreeSync destekleri de aktif olarak yer alıyor. Bu destek sayesinde yırtılma olmayan oyun keyfi elde edilebiliyor. 3.000:1 kontrast, 250 cd/m2 parlaklık ve 4 ms tepki süresine sahip modellerin kumaş kaplama arka kısımlarında 5W stereo hoparlör bulunuyor. Serinin en altında ise C24T55 yer alıyor. Bu model 24 inç Full HD VA panele sahip ve 3.000:1 kontrast, 250 cd/m2 parlaklık ve 4 ms tepki süresi gibi detaylar ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı yeni modelleri renk doğruluğu yüksek

Açıklandığı kadarıyla ortak olarak üç model de sRGB’nin yüzde 119’unu, Adobe RGB’nin yüzde 88’ini ve DCI-P3 yüzde 88’ini kapsıyor. Elbette tasarım odaklı olmayan modeller, yine de oyuncuları tatmin edecek kadar iyi renkler sunabiliyor. DisplayPort, D-Sub, HDMI ve ses giriş çıkışlarını taşıyan monitör modellerinin fiyatları ise maalesef henüz açıklanmış değil.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için beklenen güncelleme en sonunda geldi