reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung kavisli ve çerçevesiz yeni 4K TV’sini tanıttı

Samsung amiral gemisi yeni 4K televizyonunu CES Fuarı’nda sergiledi. Dünyanın en ince çerçeveye sahip kavisli televizyonu olarak lanse edilen 88 inç büyüklüğündeki KS9500 SUHD TV‘lerde, daha önceki Samsung SUHD televizyonlarda olduğu gibi Quantum Dot teknolojisi kullanılıyor.

Bu teknoloji sayesinde geniş bir renk aralığı ve doygunluğu sunan televizyonda HDR desteği de bulunuyor. HDR desteğiyle parlaklık ve zengin renkler üretebilen televizyon kullanıcıların çok daha gerçekçi bir deneyim elde etmesine imkan tanıyor. UHD Premium sertifikasına da sahip olan televizyon, 1.000 nit parlaklık değeriyle farkını ortaya koyuyor.

Yeni bir uzaktan kumandayla birlikte gelen televizyon yeni Ultra Black teknolojisi yardımıyla ışık yansımalarını da önlüyor. V şeklinde ayak tasarımı kullanan televizyonun arka kısmında fırçalanmış alüminyum malzemesi tercih edilmiş. Yenilenen Tizen işletim sisteminin yer aldığı Samsung KS9500’da PlayStation oyunlarının oynanabilmesi için PlayStation Now servisi de mevcut. Samsung KS9500’in ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor.

YORUMLAR