reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find N Samsung

Samsung, OPPO Find N’i öne çıkardığı paylaşım ile gündemde

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Twitter üzerinden yaptığı OPPO Find N odaklı paylaşım ile gündemde yer alıyor.

Samsung Mobile’ın ABD Twitter hesabı, kısa süre önce OPPO ve OnePlus PR uzmanının Twitter’dan yaptığı OPPO Find N paylaşımının altına “Oldukça Muhteşem” tarzında bir yorum attı. Bu yorum elbette kişilerin dikkatinden kaçmadı ve bir anda birçok farklı sosyal medya kanalında gündem oldu. Peki bunun arkasında ne yer alıyor? Samsung neden rakibinin telefonunu öne çıkarıyor? Burada ilk akla gelen, Samsung Mobile’ın Twitter hesabını yöneten kişilerin paylaşılan katlanabilir telefon modelini Galaxy Z Fold zannetmesi. Yani ortada çok yüksek ihtimalle bir yanlış anlaşılma ya da hata bulunuyor. Firmanın kasıtlı olarak rakibini öne çıkarmak adına bir paylaşımda bulunması çok olası durmuyor.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz OPPO Find N, özellikle boyutuyla dikkat çeken bir cihaz oldu. Sınırlı sayıdaki rakiplerinden daha ufak bir katlanabilir telefon olan cihaz, bu sayede daha rahat kullanılabiliyor ve özel geliştirmeler ile hem çok sağlam hem de ekran üstü katlanma yerini sorunun neredeyse ortadan kaldırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı katlanabilir telefonlar Türkiye’de satılıyor. OPPO Find N modelinin ise Türkiye’ye gelmesi hiç olası görünmüyor. OPPO Türkiye, Türkiye’ye sanıyoruz yüksek fiyatlar nedeniyle üst seviyece cihazlarını uzun zamandır getirmiyor.

Samsung ve Oppo Find N paylaşımı yanında bu da ilginizi çekebilir: Renault tarafından hazırlanan uçan araç çalışması