reklamı kapat

POPÜLER

Samsung QLED TV alanlara Galaxy S8 sürprizi

Teknolojinin birçok farklı alanında karşımıza çıkan Samsung şimdi de “Evimde Cebimde Samsung!” kampanyasını duyurdu. Bu kampanyanın Türkiye ayağında Samsung QLED TV’nin belirlenen modellerini satın alanları Galaxy S8 sürprizi bekliyor.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerine özel olarak hazırlanan “Evimde Cebimde Samsung!” kampanyası kullanıcıların istedikleri ürünlere daha kazançlı bir şekilde sahip olmasını mümkün kılıyor. Bu kampanya kapsamında belirlenen televizyon modellerini alan kullanıcılar Galaxy S8 veya Galaxy S7 telefonlarına kavuşuyor. Bir buçuk aylık kampanya sürecinde Samsung QLED TV’nin 75Q8C, 75Q7F, 65Q8C, 65Q7F ve 65Q7C modellerinden birini satın alanları Samsung’un akıllı telefonu yeniden tanımladığı Galaxy S8 sürprizi bekliyor. Samsung QLED TV’nin 55Q8C, 55Q7F ve 55Q7C modellerini satın alacaklara ise Samsung Galaxy S7 akıllı telefonu hediye ediliyor.

Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Gürsoy bu ilgi uyandıran kampanya hakkında konuştu. ”Türk tüketicisi Samsung markasını hem telefon hem televizyon tercihlerinde her zaman ön plana koyuyor. Şimdi TV alanında yeni bir dönem başlattığımız Quantum Dot teknolojisini QLED TV’lerimiz ile evlere taşırken kullanıcılarımıza üst segment iki telefonumuz olan Galaxy S8 ve S7 ile sürpriz yapacağız. Kampanyamızla Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde aynı anda gerçekleştirilecek QLED TV Günleri heyecanını Türkiye’ye taşıyacağız” sözlerini sarf etti.

Unutmadan, bu kazançlı kampanya 11 Eylül 2017 ve 31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacak.

YORUMLAR