reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Freestyle
Samsung The Freestyle
Samsung

Samsung The Freestyle projektör için hediye kampanyası; işte detaylar

Samsung‘un tasarımıyla dikkat çeken projektörü Samsung The Freestyle için yapılan kampanya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de satışa sunulan projektörün kampanyası 31 Temmuz‘a kadar uzatıldı. Kullanıcılar belirttiğimiz tarihe kadar projektörü fiyat avantajı ve BIX marka 30.000 mAh gücünde taşınabilir batarya hediyesiyle satın alabiliyor.  Kampanya Samsung’un internet sayfası haricinde çeşitli satış kanallarında da geçerli.

Projektör haricinde bir akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma özelliklerini de bir araya getiren Samsung The Freestyle, 830 gram ağırlığında. Cihaz herhangi bir alanı hızlı bir şekilde ekrana dönüştürebiliyor. Projektör, 180 dereceye kadar dönüş sağlıyor. Bu sayede masa, yer, duvar ve tavan gibi tüm yüzeylerde yüksek görüntü kalitesi vadediyor. Projektör tüm açılardan izleme olanağı vadediyor. Otomatik odaklama özelliğine de destek veren Samsung The Freestyle, 100 inç boyutundaki görüntüleri duvara yansıtabiliyor. Pasif yayıcı özelliği ise kamp gibi daha kalabalık aktivitelerde derin bir ses ve temiz bas sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Freestyle modelinin Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

The Freestyle, kullanılmadığı zamanlarda ortam modu ve yarı saydam lens kapağı sayesinde, ortamın atmosferini değiştirebilen bir aydınlatma cihazı olarak da kullanılabiliyor. Projektör aynı zamanda müziği analiz ederek duvara, zemine ya da başka herhangi bir yüzeye yansıtılan görsel efektleri sesle eşleştirebiliyor. The Freestyle projektörün Türkiye fiyatı ise 16.999 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın