reklamı kapat

POPÜLER

LG

Samsung The Wall’a rakip 325 inçlik ekran: LG Direct View LED TV

LG, Samsung’un devasa ekranı The Wall‘a rakip olarak geliştirdiği ekranı tanıttı. LG Direct View LED Extreme Home Cinema olarak adlandırılan ekran milyonlarca LED diyotu bünyesinde barındırıyor.

81 inçten 325 inçe kadar bir kurulum yapmaya imkan tanıyan ekran, 16:9 ve 32:0 en boy oran seçeneğiyle satın alınabiliyor. LG’nin belirttiğine göre DVLED ekranlar 30’dan fazla paket seçeneği sunuyor.

Ürün grubu, üst düzey parlaklık, çok iyi görüntüleme açıları ve çok yüksek renk gamıyla performans açısından fark yaratıyor.  Full HD ile 8K arasında değişen ekranlar WebOS destekli bir kutuyla geliyor. Bu kutu ekranlara akıllı televizyon işlevleri kazandırıyor. Bu sayede akıllı televizyonlarda yer alan kullanılan uygulamalara ekranlar üzerinden de erişebiliyor. LG’nin sunduğu ekranlar üst düzey performans arayan kullanıcıların beklentilerini karşılayacağa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG imzalı ekranların satış fiyatları açıklandı mı?

LG, ekranlar için yurt dışında ön sipariş toplamaya başladı. Her ekran için verilecek sipariş özel olduğundan LG, ekranların fiyatlarını henüz paylaşmadı. Ekranların satış fiyatı açıklanmasa da DVLED ekranların astronomik fiyatlara sahip olması bekleniyor. LG, kurulum, garanti ve destek (yılda iki kez sağlık kontrolleri de dahil) için 30 bin dolar bir ücret talep ediyor.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi