reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Türkiye

Samsung Türkiye, #FarklıBak video serisine yenisini ekledi: “Erzurum”

Samsung Türkiye, amiral gemisi akıllı telefon modelleriyle videolar üretmeye devam ediyor. Bu sefer Erzurum için özel bir video paylaşıldı.

Samsung Türkiye tarafından uzun zamandır sürdürülen #FarklıBak video serisinin son üyesi, Halil Bekar ve Galaxy S22 Ultra ile hazırlandı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video için firmadan şu açıklama geldi: “#GalaxyS22 serisi arasındaki en yetenekli üyelerden #GalaxyS22 Ultra’nın kamerası, Halil Bekar’ın karelerine nasıl yansımış diye merak ediyorsanız yukarıdaki videoya göz atabilirsiniz. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden Erzurum’un, Ulu Camii’den Palandöken’e merak edilen yerleri Halil Bekar’ın yetenekleriyle buluşuyor! #GalaxyS22 Ultra ve Halil Bekar kadrajıyla Erzurum’a farklı bakmaya hazır mısınız? O zaman gelin, bu güzel şehrin en güzel noktalarını birlikte keşfedelim! “

Samsung Türkiye, dikkat çekmeyi başaran #FarklıBak video serisine daha önce de farklı telefonlar kullanılarak çekilen Ankara, İzmir, Trabzon, İstanbul, Çanakkale ve Bursa merkezli videoları eklemişti. Bu videoları hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı telefon modellerinin kameraları gün geçtikçe çok daha iyi hale geliyor. Fotoğraf yanında video kaliteleri de inanılmaz iyi hale gelen telefonlar, 2022’de daha da iyi hale gelecekler. Özellikle güçlenen işlemcileriyle beraber kamera özelinde yazılımsal olarak yapabildikleri akıl almaz seviyeye gelen telefonlar, fotoğraf makinesi ve video kamera pazarını ciddi şekilde ufaltmış durumdalar.

Bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle