reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’la One Love One Touch

 - Güncelleme: 18 Mayıs 2009 14:08

Samsung Electronics, bu yıl ikinci kez Efes Pilsen One Love Festival’in sponsoru oluyor. Samsung, OneLove OneTouch diyerek, yeni nesil dokunmatik telefon serisi ile festival katılımcılarına birbirinden eğlenceli aktiviteler hazırlıyor. Samsung’un Efes Pilsen One Love Festival 8 için özel olarak hazırladığı oneloveonetouch.com internet sitesinde çeşitli yarışmalar, sürpriz hediyeler ve festival hakkında güncel bilgiler katılımcılarla buluşuyor oneloveonetouch.com’da başlayıp, festival alanına da taşınacak yarışmaların ödülleri arasında; Samsung Ultra Touch, i8910HD, Beat DJ ve STAR cep telefonları, Efes Pilsen One Love Festival biletleri, televizyona çıkma fırsatı ve -en önemlisi- sanatçılarla tanışma şansı var.


AIRSTAR OLABİLİRSİNİZ
SAMSUNG, içindeki yıldızı gün ışığına çıkarmak için sabırsızlananlar için yepyeni bir yarışmayla karşınızda. AirStar, adını ‘Air Guitar’dan yani enstrüman olmadığı halde gitar çalıyormuş gibi yapmaktan alıyor. Ancak AirStar’da herhangi bir enstrüman ya da müzik türü kısıtlaması yok. Yarışmacılar, darbukadan davula kadar istedikleri her enstrüman ile AirStar şovunu sergileyebiliyor. Önemli olan yarışmacının kendine güveni, karizması ve mimikleri.

15 Mayıs’tan itibaren performans videolarını oneloveonetouch.com adresinde yayınlayanları muhteşem ödüller bekliyor olacak. 4 hafta sürecek AirStar’da haftanın en çok puan alan yarışmacıları, birer Samsung I8910 HD, en çok görüntülenen üç videonun sahibi ise birer Samsung Beat  DJ  kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca isteyen katılımcılar, Dream TV ekranlarında ve Efes Pilsen One Love Festival’inde performanslarını sergileme şansı bulacaklar.

DİĞER YARIŞMALAR
oneloveonetouch.com’un ikinci yarışması Wannabe Star da oldukça renkli bir yarışma. Katılımcılar; gerek saçları, makyajları gerekse kıyafetleriyle hayal ettikleri bir sanatçının kılığına girip, fotoğraflarını çekiyorlar. Siteye yüklenen fotoğraflardan en çok oy alan festivalin STAR’ı oluyor ve ödülleri kapıyor. Ayrıca, fotoğraflar gün boyu Samsung standında ziyaretçilerle paylaşılıyor.

oneloveonetouch.com’un son yarışması ise Touch the Star. Yarışmacılar, Efes Pilsen One Love Festival 8’de sahne alan sanatçılarla tanışabilmek için ikna kabiliyetlerini kullanıyorlar. En çok dokunmayı istediği sanatçıyı ve neden dokunmak istediği ile ilgili sebepleri metin halinde siteye yükleyen ve en çok oyu alan şanslı katılımcı hem istediği sanatçıya dokunma hem de  Samsung Star cep telefonu kazanma şansını yakalayacak.

İLGİLİ HABERLER