reklamı kapat

POPÜLER

Samsung kıvrılabilir telefon

Samsung kıvrılabilir ekranlı telefonuyla bir ilke imza atmaya hazırlanıyor

Katlanabilir telefonları daha yeni yeni görmeye başlamışken şimdi de kıvrılabilir telefonlarla ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Samsung kıvrılabilir ekranlı akıllı telefonunu piyasaya sürmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. OPPO ve LG gibi şirketlerin telefondan tablete dönüşebilen cihazlarının tanıtmasının ardından Samsung’dan dikkat çekici bir cihaz geleceği konuşuluyor. LG’nin kıvrılabilir ekranlı telefonunu önümüzdeki yılın mart ayında kullanıcıların beğenisine sunacağı dile getiriliyordu. Yeni gelen dedikodulara göre şirket, bu telefonunu mayıs ayında satışa sunacak.  Samsung’un ise kıvrılabilir ekranlı telefonunu piyasaya sürecek ilk şirket olacağı iddia ediliyor.

Samsung’un Başkan Yardımcısı Lee Jae-yong‘un yakın zamanda kıvrılabilir ekranlı bir prototip ile görüldüğü belirtiliyor. Muhtemelen yatay olarak 6 inçten 8 inç’e genişleyeceği söylenen cihazın diğer özellikleri ise henüz açığa çıkmış değil. Güvenilir kaynaklardan Ice Universe, Samsung’un prototip aşamasında olan kıvrılabilir ekranlı telefonu piyasaya sürecek ilk şirket olacağını düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı kıvrılabilir telefonun satış fiyatı ne olacak?

Samsung’dan önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde bir sürpriz yaparak kıvrılabilir ekranlı telefonunu tanıtabileceği konuşulsa da yine de bu iddianın doğru olup olmadığını görmek için sabırlı olmamız gerekiyor. Kıvrılabilir ekranlı telefonun satış fiyatı henüz belli olmasa da yüksek fiyattan satışa sunulacağını söylemek mümkün.

Haberde kullanılan görsel LetsGoDigital sayfasından alınmıştır

İlginizi Çekebilir

SpaceX bugün önemli bir başarı ilan etti