reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’un mobil eğlence fabrikası

 - Güncelleme: 05 Şubat 2010 12:07

“Samsung Fun Club, dünyada 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermekte. Ancak diğer ülkelerden farklı olarak, Türkiye’de hemen her ay farklı kampanyalar düzenleyerek, Samsung Fun Club üyelerine cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve LCD TV’ler gibi çeşitli hediyeler vermekteyiz. Bunun yanında, kullanıcılarımızın isteklerini analiz ederek, deneyimli ekibimiz ile buna yönelik çalışmalar gerçekleştirmekte, yenilenen içerik ve servis hizmetleri ile kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmaktayız.”

“TÜRKİYE 1 NUMARA”
Sohbetimiz sırasında Türkiye’nin diğer ülkelere göre durumunu da masaya yatıran Ömer Suner, Samsung Fun Club’ın, Samsung Electronics’in bulunduğu hemen her ülkede yer aldığını, önceki yıllarda üye ve ziyaretçi sayılarının hedef olarak atandığını, ancak 2009 yılında içerik satışı ve bu satıştan oluşan toplam büyüklüğün hedef olarak ülkelere verildiğini belirtti ve bu yeni hedefler bağlamında da Samsung Fun Club Türkiye’nin, diğer ülkeler arasında 1 numara olduğunu sözlerine ekledi. Türkiye’de kullanıcılar tarafından en çok rağbet gören oyun ve melodilerle ilgili sorumuzu da cevapsız bırakmayan Ömer Suner, Türkiye’de spor, özellikle de futbol oyunlarının en çok tercih edilen oyunlar arasında yer aldığını söyledi. Bunun yanında, henüz hizmete sundukları Tam Şarkı servisinden de, kullanıcıların cep telefonlarına veya bilgisayarlarına popüler müzikleri indirdiklerini söyleyen Ömer Suner, Tam Şarkı servisinin henüz yeni hizmete girmiş olmasına rağmen, çok fazla talep gördüğünü de belirtti. İş ortakları ve içerik sağlayıcıları hakkında bilgi vermeden hemen önce kullanıcılarından nasıl geri dönüş aldıklarında da değinen Ömer Suner, 444 77 11 numarasından ulaşılabilinen ve kullanıcıların tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak için kurmuş oldukları çağrı merkezlerinin olduğunu dile getirdi.

“GELECEK CEBİMİZDE”
İş ortakları ve içerik sağlayıcıları hakkında bilgi veren Ömer Suner, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “İçerik sağlayıcılarımız dünyanın ve Türkiye’nin en büyük oyun şirketleri ve içerik üreticilerinden oluşuyor. Popüler konsol ya da bilgisayar oyunları piyasaya sürüldüğünde, kullanıcılarımız bu oyunların mobil versiyonlarına da aynı tarihlerde Samsung Fun Club’dan ulaşıp cep telefonlarından oynayabilme ayrıcalığını elde ediyorlar. Aynı şekilde vizyona giren popüler filmlerin mobil oyunları da eş zamanlı olarak kullanıcılarımızın beğenisine sunuluyor. Ayrıca meslek örgütleriyle yapmış olduğumuz anlaşmalar doğrultusunda 100.000’in üzerinde müzik eserini yasal olarak kullanıcılarımıza sunmaktayız. Yeni çıkan albümler aynı anda portalımızda da yayınlanmaktadır.”

“BAŞARIMIZIN SIRRI, İŞ BİRLİKLERİMİZDEN ELDE ETTİĞİMİZ GÜÇ”
Gerçekleştirdiğimiz sohbetin sonuna gelirken, bize operatör anlaşmalarından da bahseden Ömer Suner, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm GSM operatörleri ile çalışmaları olduğunu ve Samsung Fun Club üzerinden içerik indiren kullanıcıların hangi operatör kullanıcısı olursa olsun herhangi bir veri ücreti ödemediklerini belirtti. Başarılarının sırrından da söz eden Ömer Suner, şunları söyledi: “Samsung’un sağlamış olduğu ileri teknoloji ve kaliteli ürünlerin yanı sıra, kurmuş olduğumuz iş ortaklıkları başarımızın en önemli nedenleridir. Gerek servis, gerekse içerik sağlayan yerel ve global partnerlerimiz konularında tartışmasız en iyi firmalardır. Bu tür birlikteliklerden ortaya çıkan güç ile kullanıcılarımızın talep etmiş olduğu hizmet ve ürünleri onlara sunmamız mümkün olmakta, ayrıca Samsung’un bu alanda tüm dünyada elde etmiş olduğu deneyimleri ülkemizin yerel koşullarına uygun hale getirerek kullanmaktayız. Bizim burada elde etmiş olduğumuz deneyimleri de diğer ülkelerde faaliyet gösteren Samsung Fun Club’lar ile paylaşmaktayız. Bu sentezin sonucunda ve tabii ki kullanıcılarımızın muazzam desteği ile bu başarı ortaya çıkmaktadır.” Son olarak Samsung Fun Club Türkiye olarak mobil sektörde ortaya çıkan her türlü yeniliği takip ettiklerinin altını çizen Ömer Suner, kullanıcıların bu teknolojilere anında ulaşabilecekleri tek adresin http://funclub.tr.samsungmobile.com/ olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERLER