reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3

Samsung’un üst düzey yöneticisinden yeni katlanabilir telefonlarla ilgili açıklama

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, Unpacked etkinliği öncesinde açıklamada bulundu.

Roh, üçüncü nesil katlanabilir cihazlarının dünyanın her yerinde daha fazla kullanıcıya ulaşacağının müjdesini verdi. Katlanabilir telefonlar için tasarlanan S Pen’in de müjdesini veren Roh, en sevilen Note özelliklerini daha fazla Samsung Galaxy cihazında kullanılabilir hale getirdiklerini belirtti.

“Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında gerçekleşen Unpacked etkinliğinde, mümkün olduğunca fazla sayıda kullanıcıya, özellikle çok fazla ihtiyaç duyulan bir dönemde onları daha da güçlendirecek mobil teknolojiler sunma stratejimizi paylaşmıştım. Yaklaşık bir yıl sonra bugün, dünya yavaş yavaş ancak kesin olarak birçok bakımdan yeniden açılma dönemine girdi. Hepimiz, içinde yaşadığımız dünyayı her zamankinden daha büyük hale getirmek için geliştirilen teknolojiler sayesinde, bu yeni dünyanın bize sunacağı özgürlük ve imkânları sabırsızlıkla bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh’un yeni nesil katlanabilir cihazlar ile ilgili blog yazısı:

Geçtiğimiz yıl yeni teknolojiler yaşamlarımızı yeniden şekillendirmeye devam etti. Güvenilir sektör ortaklarımızla yaptığımız iş birlikleri sayesinde çok daha yüksek oranda kişiselleştirme ve esneklik ortaya koyabilen kesintisiz deneyimlere öncülük etmeyi başardık. Çevik dönüşüm dönemine girdiğimiz bu günlerde, inovasyonu hızlandırmanın ve herkese kendi yaşam tarzları için en iyi deneyimleri yaratma özgürlüğünü vermenin tek yolunun açık ekosistemler olduğunu düşünüyorum.

Samsung Electronics olarak daha iyi bir dünya için vizyoner ve işlevsel mobil teknolojilerimizi tanıtmaya kararlı ve hazırız. Önümüzdeki günlerde, akıllı telefon kategorisini yeniden şekillendirerek deneyimlerinizi yeni baştan tasarlamanızı sağlayacak en yeni ve en iyi Galaxy Z serisini tanıtacağız.

Piyasaya sunulacak yeni Galaxy Z Fold, akıllı telefon ve tabletlerdeki en iyi özellikleri bir araya getiriyor ve çalışma, bağlantı ve yaratıcılık alanlarında yepyeni olanaklar sunuyor. Yeni Z Flip de çok daha rafine bir tarzı daha dayanıklı ve güçlü malzemelerle bir araya getiriyor. Önümüzdeki uzun yolculukta bu cihazların ihtiyaç duyduğumuz çok yönlü mobil teknoloji ihtiyacını kesinlikle karşılayabileceğini düşünüyorum.

Teknoloji dünyasına öncülük etmek ve daha fazla kullanıcıyı yepyeni ve heyecan verici deneyimler dünyasıyla tanıştırmak üzere yola çıktık. Yeni Galaxy Z ailemizi ve katlanabilir telefonlar için tasarlanan S Pen’in de dahil olduğu katlanabilir cihaz yeniliklerini paylaşırken, hepinizi bizlere eşlik etmeye davet ediyorum. Yeni bir Galaxy Note geliştirmek yerine, en sevilen Note özelliklerini daha fazla Samsung Galaxy cihazında kullanılabilir hale getiriyoruz. Neler olacağını görmek için 11 Ağustos tarihini şimdiden takvimlerinize işaretleyebilir ve o tarihte Unpacked etkinliğimize katılabilirsiniz.”

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan ilginç akıllı telefon konsepti