reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’un yeni kulaklıkları için geri sayım başladı

Samsung‘un Level serisi kulaklık ailesi genişlemeye devam ediyor. Firmanın aldığı son patent, yeni nesil kulaklıkların yolda olduğunu işaret ediyor.

Samsung’un halihazırda Level U isimli kulaklıkları satılmaya devam ediyor. Yeni gelecek cihazların ise isimlendirmesinin biraz farklı olacağı görülüyor. Gelecek kulaklıkların Samsung U Flex ve Samsung U Flex Level olarak adlandırılacağı söyleniyor. Samsung Galaxy S8’in Bluetooth 5.0 teknolojisiyle gelen ilk telefon olması bekleniyor. Dolayısıyla Samsung’un aksesuarlarının da Bluetooth 5.0 destekli olarak geleceği kuvvetle muhtemel. Samsung U Flex ve Samsung U Flex Level’in de bu şekilde geleceği ileri sürülüyor. İki farklı kulaklığın önceki modellere göre tasarım açısından bir farklılık gösterip göstermeyeceği henüz bilinmiyor. Ayrıca cihazların detaylı teknik özellikleri hakkında da herhangi bir bilgi mevcut değil.

Her iki kulaklığın da tüm detaylarıyla 29 Mart tarihinde Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Kulaklığın çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi ne yazık ki yok. Fakat söylendiği gibi tanıtım Galaxy S8 ile aynı anda yapılırsa kulaklığın cihazla aynı dönemde, yani nisan ayı içinde satışa sunulabileceği belirtiliyor. Samsung U Flex ve Samsung U Flex Level ile ilgili tüm detayları öğrenebilmemiz için 29 Mart tarihini beklememiz gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER