reklamı kapat

POPÜLER

satechi güç adaptörü
satechi güç adaptörü

Satechi’den dikkat çeken 108W’lık güç adaptörü

Ürün gamı oldukça geniş firmalardan Satechi, CES 2020’de dikkat çeken bir 108W’lık güç adaptörü ile karşımıza çıktı. İşte detaylar;

Kullandığımız elektronik cihazların sayısı arttıkça, onları şarj etmek için gereken adaptörlerin de sayısı artıyor. Bu noktada Satechi tarafından tanıtılan yeni ürün, aynı anda birden fazla cihazı yüksek güçte şarj edebiliyor olmasıyla dikkat çekiyor. Firmanın CES 2020 kapsamında tanıttığı yeni modeli 108W Pro USB-C PD Desktop Charger, isminde de geçtiği üzere 108W gücünde çıkış verebiliyor. Bünyesinde iki adet USB-C, iki adet de USB-A portu yer alan model, USB-C portlarından birisiyle 90W gücünde şarj sunabiliyor. Diğer port ise 18W‘lık güç çıkışı verebiliyor. Cihazdaki USB-A portları ise 12W gücünde şarj gerçekleştirebiliyor. Yüksek güç kapasitesi sayesinde dört farklı cihaz belirlenen güçlerde doldurabilen ürün, gerçekten kullanışlı görünüyor. Gösterişten uzak alüminyum bir gövde üstüne kurulan güç adaptörü, 90W portundan Apple’ın yeni 16 inç MacBook Pro modelini de şarj edebiliyor / çalışır tutabiliyor.

satechi güç adaptörü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Satechi güç adaptörü dağınıklığı ortadan kaldırıyor

Çünkü bu adaptör sayesinde kişilerin dört farklı adaptör taşımasına gerek kalmıyor. Oldukça güvenli olduğu aktarılan ürün, buradan USB kabloları hariç 79 dolar fiyat etiketiyle elde edilebiliyor. Bu ürünün ilerleyen zamanda Türkiye’ye de geleceğini düşünüyoruz. Ancak bu konu ya da fiyat henüz netleşmiş değil.

İlginizi Çekebilir

Özellikleri göz dolduran elektrikli motosiklet

İLGİLİ HABERLER