reklamı kapat

POPÜLER

TCL

Satış fiyatıyla dikkat çeken bütçe dostu 4K HDR televizyon

BlackBerry ve Alcatel markalarının sahibi TCL, uygun fiyatlarıyla dikkat çeken yeni televizyonlarının satış fiyatlarını açıkladı.

Bütçe dostu 4K HDR televizyon sahibi olmayı düşünenlere göz kırpan televizyonlardan 55 inçlik modeli 55R617, 65 inçlik modeli ise 65R617 olarak adlandırılıyor. Bu yılın başında tanıtılan 6 Serisi televizyonlar, Dolby Vision HDR ve kontrast kontrol alanlarına sahip. Televizyonda yer alan bu özellikler görüntülerdeki kontrastı optimize ediyor. Roku’nun kullanımı kolay yazılımı bünyesinde barındıran televizyon sesle kontrol edilebilen uzaktan kumandayla geliyor. Televizyon yeniden tasarlanmış gövdesiyle dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen P-Serisi 77 bölgeye sahipken, bu yılki modellerden 55 içnlik model 96 bölgeye, 65 inçlik model ise 120 bölgeye sahip. Daha fazla bölge sayesinde televizyon süper kontrast oranı vadediyor. Aynı zamanda televizyon daha iyi siyah seviyesi sunuyor. Renk kalitesi açısından da capcanlı renkler sunduğu belirtilen televizyonlar yurt dışında Amazon üzerinden piyasaya sunuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bütçe dostu 4K televizyonların satış fiyatları ne olacak?

Uygun fiyatıyla fark yaratan televizyonlardan 55 inçlik model yaklaşık 650 dolardan, 65 inçlik model ise yaklaşık 1.000 dolardan satışa sunulmuş durumda.

İlginizi çekebilir

LG ile Samsung arasında tartışma yaratan ilginç reklam videosu