reklamı kapat

POPÜLER

021 yılında "Avrupa’da Satın Alınabilecek En İyi Otomobil" belli oldu

Seat ve Zubizu kullanıcılarını ortak noktada buluşturan kampanya

Ülkemizde oldukça popüler olan otomobil ileticisi Seat ile ZUBİZU uygulaması ortak bir kampanya ile kullanıcılarını sevindiriyor.

ZUBİZU kullanıcıları SEAT Yetkili Servisleri’nde kazanmaya devam ediyor. 5 yaş ve üzeri Ibiza sahibi olan tüm ZUBİZU üyelerine özel kampanyada periyodik bakım işlemi 995 TL tavsiye edilen fiyatla sunuluyor.

31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında marka sahipleri yağ filtresi, polen filtresi, karter tapası, hava filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan oranlarda tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyor.

Tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.seat.com.tr adresinden de ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seat Tarraco fiyatları rekor kırmıştı

Geçtiğimiz ilkbahar döneminde başlayan Türkiye satışlarıyla Seat ürün gamının amirali olarak yollara çıkan Tarraco, segmenti gereği ailenin en pahalı modeli rozetini de beraberinde getirmişti.

Satışa sunulduğu nisan ayında 490.000 TL’lik başlangıç fiyatı bulunan Tarraco, güncellenen ekim ayı listeleriyle birlikte uzun süre sonra ikinci zammını da görmüş oldu. Son zammın etkisiyle her iki paketi de 10 bin TL yükselen ailenin başlangıç fiyatı bu vesileyle 530.000 TL’ye çıkmış oldu.

Modeller hakkında güncel fiyat listeleri LOG.com.tr’de olamaya devam edecek.

İlginizi çekebilir

Dacia’nın ilk elektrikli otomobili Spring Electric