reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Nissan cephesinden nisan ayına özel bakım kampanyası

Nissan, nisan ayı boyunca mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden alınan periyodik bakım randevularında geçerli olmak üzere yeni bir kampanya başlattı.

Advertisement

Japon otomotiv devi, periyodik bakımda %10 indirim kampanyası 1-30 Nisan tarihleri arasında devam ediyor. Kampanyaya göre Nissan Türkiye Mobil Uygulaması veya www.nissan.com.tr üzerinden en az 1 gün önce alınan randevular için, periyodik bakım ve işçilik %10 indirimli olacak. Nissan Yetkili Servisleri’nde araç yaşı gözetmeksizin geçerli olan avantajlı koşullar, periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi ve işçiliği kapsıyor.

1-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında araçlara ücretsiz check-up imkanı sunulurken, markanın Yetkili Servisleri’nde gerçekleştirilecek olan periyodik bakım işlemlerinde Maximum Kart’a özel 7 taksit imkânı araç sahiplerini bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 Nissan Qashqai fiyatları açıklanmıştı

Ocak ayı ile birlikte Türkiye pazarına giriş yapan yeni nesil Qashqai, ilk günden itibaren zengin versiyon seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıktı. Getirilen ilk örnekleri üzerinden şubat ayına kadar 2021 model yıllı olarak satışa sunulan versiyonlar, mart ayıyla birlikte 2022 model yılına geçiş yapıyor.

Beklediğimiz gibi önemli fiyat farklarını da beraberinde getiren 2022 Nissan Qashqai için zirve kombinasyonda 900 bin TL barajının geçildiğini görüyoruz. 40 bin TL’nin üzerinde fiyat farklarının gözlemlendiği liste fiyatlarının başlangıcı 672.800 TL’lik etiketle geliyor. Aynı versiyonun 2021 model yıllı fiyatı ise 644.700 TL olarak güncelliğini koruyor.

İlginizi çekebilir:

Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket