reklamı kapat

POPÜLER

Nissan cephesinden mart ayına özel bakım kampanyası

Nissan, Mart ayı boyunca mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden alınan periyodik bakım randevularında geçerli olmak üzere yeni bir kampanya başlattı.

Advertisement

Japon otomotiv devi , 1-31 Mart 2022 arasında geçerli olmak üzere periyodik bakımda %10 indirim sağlayan bir kampanya hayata geçirdi. Kampanyaya göre Nissan Türkiye Mobil Uygulaması veya www.nissan.com.tr üzerinden en az 1 gün önce alınan randevular için, periyodik bakım %10 indirimli olacak. Yetkili Servis garantisi devam eden araçlar için geçerli olan avantajlı koşullar, periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakıt filtresini kapsıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya sadece yeni modelleri de kapsamıyor. Nissan’ın sunduğu kış fırsatlarında 3 yaş üzeri araçlar da unutulmadı. Buna göre marka servislerinde hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve işçilik dahil 849 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar uygulanıyor. Kampanya ve fırsatların detaylarına Nissan Türkiye Mobil Uygulaması’ndan ve www.nissan.com.tr adresinden ulaşılabilir.

2022 Nissan Qashqai fiyatları açıklanmıştı

Ocak ayı ile birlikte Türkiye pazarına giriş yapan yeni nesil Qashqai, ilk günden itibaren zengin versiyon seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıktı. Getirilen ilk örnekleri üzerinden şubat ayına kadar 2021 model yıllı olarak satışa sunulan versiyonlar, mart ayıyla birlikte 2022 model yılına geçiş yapıyor. Beklediğimiz gibi önemli fiyat farklarını da beraberinde getiren 2022 Nissan Qashqai için zirve kombinasyonda 900 bin TL barajının geçildiğini görüyoruz. 40 bin TL’nin üzerinde fiyat farklarının gözlemlendiği liste fiyatlarının başlangıcı 672.800 TL’lik etiketle geliyor. Aynı versiyonun 2021 model yıllı fiyatı ise 644.700 TL olarak güncelliğini koruyor.

Nissan kampanyası yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket