reklamı kapat

POPÜLER

Seinfeld ve Friends dizilerinin efsane karakterleri ve setleri Sims 4’te!

Türkiye’de bir dönem sevilerek izlenen televizyon dizileri Seinfeld ve Friends başta olmak üzere birçok dizi, bir oyun sever tarafından kısa süre önce yayınlanan simülasyon oyunu Sims 4’e uyarlandı. Karakterler, evler, mobilyalar ve hafızalarda yer edinmiş birçok detayın uyarlaması ilgiyle karşılandı.

ABD’nin önde gelen televizyon kanallarından NBC’nin Perşembe akşamlarına dair yayın akışı için kullandığı “Must See TV” sloganı, TV endüstrisinin mihenk taşlarındandı. Seinfeld’tan Friends’e, Frasier’dan Just Shoot Me’ye her biri ikon olan diziler ard arda gelir, NBC’de milyonları TV başına çekmeyi başarırdı.

dHwhZow

Friends’ten bir sahne.

90’lara damgasını vuran bu dönem, 2000’lere gelindiğinde artık sona ermişti. Bir daha da o heyecanıyla yaşanmadı, ancak bu döneme dair izleri hala çeşitli şekillerde görebilmek mümkün. Bunlardan birinde ünlü diziler, bir oyun sever tarafından yaşam simülasyonu oyunu Sims 4’e uyarlandı.

seinfeld_sims_4_660_0

Seinfeld.

Ian Roach adıyla Imgur’a fotoğrafları yükleyen oyun sever; Friends, Seinfeld, Golden Girls gibi dizilerden sahneleri paylaştı. Frasier, Veronica’s Closet, Caroline in the City, Suddenly Susan ve Just Shoot Me gibi Must See TV dizilerinin ele alınıp alınmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

fKKtLJb

Jerry Seinfeld’in hafızalarda yer edinen evi.