reklamı kapat

POPÜLER

#SenKimsin diye sor kendine

1 Ekim’de başta Youtube olmak üzere tüm sosyal medyada #SenKimsin başlığı altında elden ele dolaşan video aslında ulvi amaçlara sahip kampanyanın hikayesi.

Farklı köklerden gelip gerek dış görünüşü gerekse hareketleriyle birbirinden ayrıştığını düşündüğümüz insanların aslında hikayelerini dinlediğimizde aynadaki yansımamıza ne kadar benzediğini, anlatan projenin yaratıcı fikir, prodüksiyon ve sosyal medya yönetimi Turkey Video Network (TVN) tarafından hayata geçirildi.

Bir çok YouTube kanalının hayata geçmesi ve pazarlama stratejisinin oluşturulmasında rol alan TVN, “YouTuber“ları gönüllü olarak yer almaya ikna ettiği bu projede kendi köklerini, hikayelerini ve insanların onları nasıl gördüklerini anlatmalarını istiyor. Videonun en sonunda ise Youtuber’lar bize #SenKimsin diyerek kendi hikayemizi anlatmamızı bekliyorlar.

YouTube’un tüm dünyada yürüttüğü “Creators for Change” isimli programın parçası olan proje toplumları ilgilendiren konularda farkındalıklarını arttırmayı hedeflemekte.

Projeye bugüne kadar ünlü sanatçılardan hatrı sayılır takipçilere ulaşan YouTuber’lara kadar onlarca isim yer almakta. Bunlardan bazılarının isimleri haberin devamında yer alıyor. İsimlere tıklayarak YouTube kanallarına da ulaşabilir ve kanallarına abone olabilirsiniz.

Akasya Asıltürkmen
– Ayşe Mine Alioğlu
Barış Özcan
– Buket Balkır
– Efe Tüfekçioğlu
Ekin Kollama
Elif Atalar
Eypio
İdil Tatari
Kübra Keskindokur
Hilal – Rimel Aşkına
Hasan Törün
– Nilgün Kurtar
Ruhi Çenet
Uras Benlioğlu