reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser kulaklıkları yerinde deneyin

Dünyanın önde gelen kulaklık üreticilerinden Sennheiser, teknoloji meraklılarını sevindirecek bir uygulama başlattı. Geliştirdiği kulaklıkları satın almadan önce kullanıcıların beğenisine sunan firma, 4. Levent Bircom Ofisi’ndeki Sennheiser Deneyim Merkezi‘nde ziyaretçilerini bekliyor.

Kulaklığın kalitesinin deneyimleyerek anlaşılabileceğini ve ne kadar iyi olduğunun kaliteli bir ses veya müzik kaydı dinlendiğinde anlaşıldığını belirten firma bu farkı yaşamak isteyen ses ve müzik tutkunlarının Deneyim Merkezi’nde kulaklıklarını deneyimlemelerini istiyor. Markanın peşinde olduğu mükemmel ses kullanıcılara doğru ekipman, doğru personel, doğru iletişim ile, doğru mekanda sunulmak isteniyor. Kulaklıkları, ses ve müzik meraklılarının kendilerini rahat ve özel hissedecekleri bir ortamda sunmak için oluşturulan deneyim merkezi, tüm Sennheiser kulaklık modellerini barındırıyor.

Kulaklıkların bütünüyle değerlendirilebilmesi için deneyim merkezi kategori bazlı olarak bölümlere ayrılmış durumda. Oyuncu kulaklıklarını PC ve konsollar ile deneyimleyebileceğiniz, High-End kulaklıklarını titizlikle seçilen yüksek kaliteli müzik kayıtları ile sessiz ve huzurlu bir ortamda deneyimleyebileceğiniz, TV kulaklıklarını uygun içerikler ve TV ile deneyimleyebileceğiniz, DJ kulaklıklarını bir DJ set ile beraber deneyimleyebileceğiniz bir ortam oluşturulmuş.

4. Levent’teki Sennheiser Deneyim Merkezi, Eski Büyükdere Caddesi No:61’de bulunuyor.