reklamı kapat

POPÜLER

RHA True Control ANC

Sennheiser Momentum True Wireless 2’yi hedef alan kablosuz kulaklık: RHA True Control ANC

İskoçlu şirket RHA, yeni tamamen kablosuz kulaklığını görücüye çıkardı. RHA True Control ANC olarak adlandırılan kulaklık adından da anlaşılacağı üzere aktif gürültü engelleme özelliğine sahip.

Aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde dış mekandaki sesleri engelleyebilen kulaklık, RHA’nın belirttiğine göre ANC özelliği açıkken 5 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte 20 saate varan pil ömrü vadeden kulaklıkta Qualcomm’un AptX ses desteği de bulunuyor. AptX desteği daha iyi bir kablosuz ses deneyimine yardımcı oluyor. Kablosuz şarj desteğine de sahip olan kulaklık bu sayede Qi uyumlu şarj cihazlarıyla kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Tüm ses seviyelerinde güçlü ve zengin bir ses deneyimi sunduğu belirtilen kulaklık Bluetooth 5.0 desteğiyle mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RHA True Control ANC modelinin satış fiyatı ne kadar?

iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen uygulama üzerinden ekolayzır da sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar ses profillerini kendilerine göre ayarlayabiliyor. Uygulama aynı zamanda kulaklıktaki tuşları özelleştirmeye ve güncelleme yapmaya da olanak sağlıyor. Aktif gürültü engelleme özelliğiyle birlikte kullanıcılara şeffaflık modu da sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar kulaklığı kulaklıklardan çıkarmadan karşısındaki kişilerle iletişim kurabiliyor. Kulaklığın yurt dışındaki satış fiyatı ise yaklaşık 300 dolar.

İlginizi çekebilir

AirPower’ı unutturacak kablosuz şarj ünitesi: ZENS Liberty