reklamı kapat

POPÜLER

Sony AF9 OLED

Sinema deneyimini evlere taşıyan başyapıt: Sony AF9 OLED 4K HDR TV [Video]

Sony, prodüksiyon stüdyolarında kullanılan profesyonel bir görüntü kalitesini Master Serisi AF9 OLED TV ile evlere getiriyor. Sony, üst düzey görüntü kalitesi vadeden yeni televizyon serisini satışa sundu.

Yeni AF9 OLED TV, Sony’nin sadece en yüksek görüntü kalitesine sahip TV modelleri için kullandığı Master Series yelpazesi içinde yer alıyor. Film üreticilerinin göstermek istediklerini olduğu gibi aktarma hedefiyle yola çıkan Sony, Master Series televizyonlarında tıpkı prodüksiyon stüdyolarında olduğu gibi profesyonel bir görüntü kalitesi sunuyor.

Master Series modeli AF9’da yeni nesil Görüntü İşlemci X1 Ultimate yer alıyor. Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate, doğruluk ve detay için Sony’nin yeni nesne tabanlı “Super Resolution” özelliği ile görüntüdeki nesnelerin her birini akıllı bir şekilde tespit ve analiz edebiliyor. Aynı zamanda, dikkat çekici ölçüde güncellenen nesne tabanlı HDR remaster da artık her nesnenin daha iyi derinlik, hassas doku ve bütün olarak daha gerçekçi görüntü için yeniden düzenlenmesine imkan veriyor.

Amiral gemisi AF9 TV’de, Sony’nin OLED için orijinal panel denetleyicisi Pixel Contrast Booster bulunuyor. Renklerin yeniden yaratım alanını yüksek parlaklık ile genişleterek dinamik aralığı maksimize ediyor. Görüntüler, ekstra detay ve doku ile geliştiriyor. AF9 OLED TV, yeni Acoustic Surface Audio+ teknolojisi sayesinde, en üst düzey ses kalitesi sunuyor.

Sony’nin yeni televizyon serisi ne zaman satışa sunulacak?

Ürünlerin Ekim ayında Türkiye’de satışa çıkması bekleniyor.

Video