reklamı kapat

POPÜLER

Sony XH95
Sony XH95
Sony

Amiral gemisi Sony XH95 4K TV’yi satın almayı düşünenlere güzel haber

PlayStation 5 ile ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Sony, amiral gemisi 4K televizyonunu Türkiye’de satışa sunuyor. Sony XH95 4K HDR Full Array LED TV olarak adlandırılan model üstün özellikleriyle dikkat çekiyor.

Hem görüntü hem de ses performansında göze çarpan televizyon iki farklı ekran boyutuyla geliyor. Sony’nin en gelişmiş görüntü ve ses teknolojilerinin hepsini bir araya getiren XH95, X1 Ultimate görüntü işlemcisini bünyesinde barındırıyor. Bu işlemci yardımıyla televizyon net ve yüksek görüntü kalitesi vadediyor. Televizyon Sound-from-Picture Reality özelliğiyle izleyicide sesin doğrudan ekrandan geldiği duygusunu yaratıyor.

Sony’nin XH95 TV’leri aynı zamanda görüntü ve ses kalitesini herhangi bir ortama göre optimize etmek üzere geliştirilmiş yeni bir teknoloji olan Ortam Optimizasyonu teknolojisine sahip. Bu teknoloji, görüntü parlaklığını odadaki ortam ışığına göre otomatik olarak ayarlıyor. Teknoloji aynı zamanda odada bulunan perde veya mobilya gibi sesi emebilecek ya da yansıtabilecek nesneleri tespit ediyor ve ses kalitesinde kayıp yaşanmaması içi akustiği buna göre ayarlıyor. 85 inç ve 75 inç ekran boyutlarına sahip olan 4K televizyonlar Google Asistan ve Amazon Alexa sesli asistanlara destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony XH95 modellerin Türkiye fiyatları açıklandı mı?

Apple AirPlay 2 kullanıcıları doğrudan iPhone, iPad veya Mac cihazlarından televizyonlarına film, müzik, oyun ya da fotoğraf akışı yapabiliyor. Televizyonların net satış fiyatları ise henüz paylaşılmadı.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor