reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air

Sıra diğerlerinde; 2022 MacBook Air için yeni tahminler geldi

“Peek Performance” mottolu 8 Mart Apple etkinliğinde tanıtılmayan 2022 MacBook Air için yeni tahminler geldi

8 Mart Apple etkinliğinde çok sayıda yeni ürün tanıtıldı. Bunlar arasında bir dizüstü bilgisayar yani MacBook modeli ise yoktu. Ancak bu yıl kesinlikle birden fazla yeni MacBook gelecek ve bunlardan birisi 2022 MacBook Air olacak. İşte bu uzun zamandır gündemde olan ürün, Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre mini-LED ekrana sahip olmayacak, gücünü ilginç olarak M2 değil M1 işlemciden alacak ve büyük ihtimalle 2022’nin sonuna doğru seri üretime alınacak. Gövde tasarımının yenilenmesi beklenen dizüstü bilgisayar, mevcut modelden çok daha fazla sayıda renkte elde edilebilecek ve çok kesin değil ancak yüksek ihtimalle çentikli tasarımı taşıyacak.

Ming-Chi Kuo Apple tarafı için geçtiğimiz günlerde de konuşmuştu. O açıklamalara göre Apple’dan 2022 içerisinde bir iMac Pro ya da Mac Pro gelmeyecek. Kuo bu merak edilen ürünlerin 2023 yılına kaldığını iddia etti. Apple dün akşam Mac Pro’nun geleceğini resmi olarak duyurdu ancak henüz bir tarih vermedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple bu yılın sonunda ise gelişmiş kablosuz kulaklık AirPods Pro 2, Apple Watch Series 8, Apple Watch SE 2, sporculara özel yeni Apple Watch ve dört modelden oluşan iPhone 14 ailesini tanıtacak.

2022 MacBook Air yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

İLGİLİ HABERLER