reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra için yeni teknik detaylar kendisini gösterdi

Üç farklı modelden oluşan Xiaomi 12 serisi için uzun zamandır bir Xiaomi 12 Ultra seçeneği de gündeme geliyor.

Tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz Xiaomi 12 serisi, şu an 12X, 12 ve 12 Pro modellerinden oluşuyor. 15 Mart tarihinde küresel olarak lanse edilecek bu modeller arasına yakında Xiaomi 12 Ultra da dahil edilebilir. Uzun zamandır gündemde olan telefon, bugün olası kamera modülü ile gündemde. Arkasında gerçekten büyük bir yuvarlak formlu kamera modülü olacağı düşünülen telefon, yüksek ihtimalle bir periskop kamera ile çok yüksek zoom sunacak. Gücünü Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alacağı aktarılan 12 Ultra, en son sızıntıya göre 4.900 mAh pil üzerine kuruluyor ve burada 120W hızlı şarj desteği sunuyor. Bu konuda bir ilke imza atmayacak telefon, 6,73 inç 120 Hz 2K E5 AMOLED ekran üzerine kurulabilir.

Kamera sisteminde Leica imzasının olması beklenen Xiaomi 12 Ultra, Xiaomi’nin yeni yıldaki en güçlü amiral gemisi olmayabilir. Çünkü gelen bazı bilgilere göre firmadan 200W hızlı şarj sunan bir amiral gemisi akıllı telefon modeli geliyor. Bu açıdan yeni yılın en iyisi Mi Mix serisine eklenecek bir model olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi resmi olarak Türkiye’de olduğundan, telefonları her zaman Türkiye satış ihtimali taşıyor. Yeni seriden ise sadece 12’nin Türkiye pazarına geleceğini düşünüyoruz. Ancak bunun da halen kesin olmadığını belirtelim.

Not: Görsel temsili ancak olasıdır.

Xiaomi 12 Ultra yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER