reklamı kapat

POPÜLER

SKODA MTB 29+

SKODA MTB 27

SKODA MTB 27+

SKODA Design bisikletleri Türkiye’de satışta

Volkswagen grubu dahilinde otomobil üretim hayatına devam eden SKODA, 2016 model SKODA Design bisiklet koleksiyonunu Türkiye’de satışa sundu.

SKODA diyince aklınızda ilk olarak otomobil modelleri canlanıyor olabilir. Ancak markanın geçmişine baktığımızda otomobil macerasına başlamadan evvel ürün hayatına bisiklet ve motosiklet ile başladığını görüyoruz. 1895 yılında Vaclav Laurin ve Vaclav Klement tarafından bisiklet üretmeye başlayan SKODA’nın kurucuları 1905 yılından itibaren bugün yılda 1 milyon adetten fazla satış yapan bir otomotiv sektörüne giriş yapmıştı. Tarihinde önemli bir yere sahip bisikletlerine her zaman bağlı kalan SKODA, bisiklet yarışlarının en önemli etaplarından olan Fransa bisiklet turuna 2018 yılına kadar sponsor olduğunu da açıklayarak geçmişini unutmadığını bizlere gösteriyor.

Şu anda Türkiye’de beş farklı bisiklet modelini sunan marka, kadro geometrisi sayesinde büyük jantlı bisikletlerin dezavantajlarını ortadan kaldırarak kendine özgü bir sürüş deneyimini kullanıcılara sunmayı hedefliyor. Geliştirilmiş süspansiyon sistemi sayesinde, sürücüsünün bozuk zeminli yollarda karşılaşılabileceği rahatsız edici titreşimlerden en az şekilde hissetmesini amaçlıyor. SKODA 27 inç ve 29 inç jantlara sahip SKODA Design bisikletler, 24 ve 27 vitesli olarak 1.925 TL + KDV den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

skoda-design-bisiklet
SKODA’nın bisiklet modelleri dışında, kullanıcılar için tasarladığı, tekstil ve aksesuarların da bulunduğu 2016 seri ürün yelpazesine skoda.com.tr/bisiklet adresinden ulaşabilirsiniz.