reklamı kapat

POPÜLER

Slender Man

Slender Man filmini bekleyenleri üzecek gelişme

Geçtiğimiz yıllarda hızla popüler hale gelen Slender Man‘in beyaz perdeye aktarılacağını bir süredir biliyorduk. Hatta aynı ismi paylaşan filmin ilk fragmanı ay başında paylaşılmıştı. Şimdi bu hikayeyi izleyebilmek için daha uzun süre beklememiz gerekeceği ortaya çıkmıştı.

2009’da hikayesi interneti kasıp kavuran Slender Man alıştığımızdan çok farklı bir kahraman. Kolları ve bacakları çok uzun olan bu karakterin yüzü yok. Devamlı takım elbise giyiyor ve çocukları hedef alıyor. Takip ettiği çocukları kaçırmasıyla biliniyor. Giderek popülerleşen bu kahraman önce oyunlara konu oldu. Ardından 2016’da Sony‘nin bu kahramana bir film çekeceği ortaya çıktı.

Ertelenmenin nedeni

Ay başında paylaşılan fragmana baktığımızda hikayenin özünün pek değiştirilmediğini görüyoruz. Rahatsız edici havasıyla dikkat çeken Slender Man yine çocukları hedef alıyor. Bu ürkütücü hikayenin normalde 18 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkması planlanıyordu.  Şimdi bu tarih 24 Ağustos olarak değiştirildi. Bu ertelemenin neden olarak ise Deadpool 2 gösteriliyor. Solo: A Star Wars Story ile mücadele etmek istemeyen Deadpool’un gösterimi iki hafta öne çekilmişti. Bu durum gişe başarısı elde etmek isteyen Slender Man’in ertelenmesine neden oldu. Kısacası kabuslarımıza giderek potansiyele sahip bu hikayeyi seyredebilmek için üç ay fazladan beklemek zorunda kalacağız.