reklamı kapat

POPÜLER

Sony a7R IV

Sony fotoğraf makineleri dikkat çekici bir özelliğe kavuşuyor

Sony rakiplerinin yolundan giderek kullanıcıların ilgisini çekecek bir özelliği kullanıma sundu. Şirket, aynasız ve DSLR kompakt fotoğraf makinelerini web kameralarına dönüştüren yazılımı paylaştı.

Imaging Edge Webcam adı verilen uygulama Windows 10’lu bilgisayarlara yüklenebiliyor.  2014 Sony A7S ve daha yeni a7S modelleri dışında Sony a7R IV, Sony 6600 yeni gelen özelliğe destek veriyor. Bu özellik aynı zamanda RX100 IV 2015 yılında satışa sunulan a68 modeliyle de uyumlu şekilde çalışıyor. Kullanıcıların ilk etapta uyumlu kamera modellerini seçmeleri ve yazılımı indirmeleri gerekiyor. Daha sonrasında ise kullanıcılar fotoğraf makinelerini USB kablosuyla bilgisayarlarına bağlıyor. Buradan  Zoom, WebEx veya diğer video konferans uygulamaları başlatılabiliyor ve web kamerası seçeneklerinden kameralar seçilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony fotoğraf makine yeni yeteneğiyle dikkat çekiyor

Şirket rakipleriyle sıkı bir yarışın içerisinde. Şirket bünyesinde çok sayıda popüler fotoğraf makinesini barındırsa da rakipleri Canon ve Fujifilm de iddialı makineleri piyasaya sürüyor. Bu şirketler de yayınladıkları yeniliklerle kullanıcıların ilgisini çekiyor.  Eğer biraz önce belirttiğimiz fotoğraf makinelerinden birine sahipseniz ve görüntülü görüşmelerde görüntü kalitesini artırmak istiyorsanız paylaştığımız haberin ilgi çekici olduğunu söyleyelim. Yazılımı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Geleceğin roketi ilk kez tam olarak havalandı