reklamı kapat

POPÜLER

sony bravia s90

Sony ilk kavisli 4K televizyonunu tanıttı

IFA 2014 yaklaştıkça, teknoloji devleri bir bir yeni cihazlarını tanıtmaya başladı. Akıllı telefonlar bir yana, akıllı televizyonların geldiği nokta da merak konusu. Samsung ve LG’den sonra, bir isim daha kavisli 4K televizyon kervanına katıldı.

sony bravia s90
Yarıştan eksik kalmak istemeyen Sony, ilk kavisli yapıya sahip Ultra HD 4K televizyonunu çıkarmanın heyecanını yaşıyor. 65 inç ve 75 inç olmak üzere iki farklı boyutta sunulacak olan Sony Bravia S90 TV setleri, Samsung’un KD-65X9005B modeliyle benzer özelliklere sahip. Ancak Bravia S90, çok açılı canlı hoparlör sistemi ve X-Reality Pro teknolojisi gibi yenilikler sunuyor.

sony bravia s90
X-Reality Pro resim motoru, normal TV yayını ve Blu-ray sinema görüntülerinden 4 kat daha kaliteli HD görüntü sağlarken; 360 dereceli canlı hoparlör sistemi, bulunduğu ortamı tamamen saran üç boyutlu bir surround ses deneyimi yaşatıyor. Bravia S90 ayrıca mikrofon ve webcam entegreli geliyor.

Sony şimdiye kadar cihazında teknik özellikleri dışında bilgi vermiş değil. Bravia S90’ın fiyatı ve hangi ülkelere dağıtılacağını öğrenmek için IFA 2014’ü beklemekte fayda var.