reklamı kapat

POPÜLER

xperia z3 tablet compact

Sony Xperia serisine tüy gibi tablet: Xperia Z3 Tablet Compact

Dün başlayan IFA Fuarı’yla birlikte Android cihazlara doyduk. Sony de Xperia Z3 akıllı telefonundan sonra yeni tableti Xperia Z3 Tablet Compact‘ı tanıttı. Akıllı telefon modeliyle hemen hemen aynı özelliklere sahip tablet, 2,5 GHz Snapdragon 801 işlemci, 3 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza kapasitesine sahip.

xperia z3 tablet compact
Tabletin Xperia Z3’ten ayrılan en önemli farkı, arkasında kullanılan plastik yüzeyi ve 8,1 megapiksellik arka kamerası. Su ve toza karşı IP65 ve IP68 sertifikalı Xperia Z3 Tablet Compact, 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip. Android 4.4.4 ile gelen Sony Xperia Z3 Tablet Compact adı kadar heybetli değil. 8 inçlik cihaz 6,4 mm kalınlığında ve yalnızca 270 gr ağırlığında. Elle tutuşu oldukça kolay olan tablet özellikle tek elle kitap okumak için ideal görünüyor. Xperia Z3 Compact, kaliteli görüntü özelliklerinin yanında sesi de es geçmemiş. Yüksek çözünürlüklü ses, gürültü önleme teknolojisi ve ön stereo hoparlörler vasatın üzerinde bir ses deneyimi sunuyor.

xperia z3 tablet compact
Öte yandan tabletin öne çıkan bir diğer önemli özelliği, PlayStation 4 ile harika bir uyum içinde çalışması. Dünyanın Uzaktan Oyun Oynama özelliğine sahip ilk su geçirmez tableti olan Xperia Z3 Tablet Compact, PS4 konsolunuza tabletinizi kullanarak, Wi-Fi ağınızın her noktasından erişmenize olanak sağlıyor.

xperia z3 tablet compact
xperia z3 tablet compact
xperia z3 tablet compact
xperia z3 tablet compact