reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars hayranlarının kalbine giden yol bu mangaldan geçiyor

02 Mayıs 2017

Jedi gibi dövüşebilirsiniz ancak yemeğinizi imparator gibi yemelisiniz. TIE Fighter mangal, İmparatorluk’un en leziz yemeklerini hazırlamanız için en ideal ürünlerden biri.

Eğer bir Star Wars hayranıysanız evinizin her köşesi için farklı bir ürün bulabilirsiniz. Öyle ki salon dekorasyonundan mutfağa kadar uzanan bu geniş yelpazede yemekleriniz de seriye emanet. Star Wars serisinin hayranları için tasarlanan TIE Fighter şeklindeki uzgara ise bunlardan sadece biri. İmparatorluk’un ikonik sembollerinden biri olan TIE Fighter, bir asi dahi olsanız iş mangala gelince sizi cezbedebilir.

Oldukça etkileyici bir tasarıma sahip olan mangalın “kanatları” yanlara doğru açılabiliyor. Böylelikle pişirme işlemi sırasında malzemeleri koyabiliyor ve işleme kolaylıkla devam edebiliyorsunuz. Üstünde yer alan analog termometre ile kontrolü sağlayabileceğiniz mangalda paslanmaz çelik malzeme kullanılıyor. Resmi Star Wars lisanslı olan ürün, yaklaşık 22 kg ağırlığında. Izgara kısmında yer alan Star Wars logosu da yemeklerinize katacağınız leziz bir detay olarak yansıyor. Portatif tasarımıyla kolay kullanımı destekleyen TIE Fighter mangal, eminiz ki yemeğe önem veren Star Wars hayranlarının başını döndürecektir. Amazon’da satışa sunulan ürünün yurt dışı fiyatı 400 dolar. Kısa sürede büyük ilgi gören mangalın stokları eritmek üzere olduğunu da ekleyelim. Daha detaylı bilgi için ürünün Amazon satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR