reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars spoiler’ı ortalığı karıştırdı [Spoiler içermez]

Star Wars: The Force Awakens filmine günler kala oyuncaklar, etkinlikler, kampanyalar ve üzerinde Star Wars yazan aklınıza gelebilecek her türlü eşya etrafı dolup taşırıyor. Belki uzun bir aradan sonra Star Wars hayranı olarak etrafta bunca şey görmek hoşunuza gidebilir. Ancak şu son birkaç günde Star Wars’un S’sini dahi hayatınızdan çıkarmanız gerekecek. Zira filmle ilgili devasa bir spoiler interneti kasıp kavurmaya başladı bile.

Yazımızda spoiler’ın ne olduğundan bahsetmeyeceğiz ya da görselini paylaşmayacağız çünkü bu yazıyı özellikle herhangi bir spoiler’a maruz kalmamanız için yazıyoruz. Disney’in Star Wars için hazırladığı oyuncaklardan birinin satışının erken başlamasıyla, oyuncağın üzerinde yer alan görselin filmle ilgili çok önemli bir detayı açığa çıkarması bir oldu. Yani son 5 günde kendinize yeterince güvenmiyorsanız, interneti kapattırmak isteyebilirsiniz. Çünkü görseli görür görmez tadınız kaçacak.

Öte yandan Disney de görselle ilgili alarma geçmiş durumda. İnternetten fotoğrafları kaldırmaya çalışan Disney, söz konusu fotoğrafı paylaşan kişiler için yasal yollara başvurabilir. Şimdilik siz siz olun, içinde Star Wars ve oyuncak geçen her türlü içerikten uzak durun.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Star Wars spoiler’ı ortalığı karıştırdı [Spoiler içermez]” için 3 cevap

  1. Nihat Badıllı dedi ki:

    şimdi merak ettim ama

  2. kivancpehlivan dedi ki:

    Aslında tüm bunlar Darth Vader rüyasıymış, Yoda da USB Bellekmiş 🙂

  3. Barbaros Barut dedi ki:

    Yoda Gaymiş beyler o çıkıyo.