reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars: The Force Awakens filmiyle ilgili ilk görüşler [Spoiler içermez]

Star Wars: The Force Awakens Hollywood’daki ön gösterimini gerçekleştirdi. Filme gitmeden, beklentileri karşılayıp karşılamadığını öğrenmek istiyorsanız, ön gösterimden sonra Twitter’a koşan insanlar size yardımcı olabilir.

Star Wars: The Force Awakens yarın sinemalardaki yerini alacak. Haliyle hayranlar için bu aralar internet gerilim dolu bir yer haline gelmiş durumda. Her köşede önünüze atlamayı bekleyen spoiler’lar canınızı sıkmasın diye internet bağlantınızı dahi kapatacak konuma gelmiş olabilirsiniz. Ancak ağız tadıyla filmle ilgili yazılar okuyup, spoiler içermeyen yorumları da kaçırmak istemiyorsanız bazı duyarlı hayranlar filmle ilgili görüşlerini filtrelemiş.

Filmle ilgili yayınlanan ambargo sebebiyle resmi incelemeler bu gece 12’ye kadar internette olmayacak ancak Twitter’ı durdurmak mümkün değil. Yorumlar ise genel anlamda olumlu diyebiliriz. Hatta Force Awakens’ın A New Hope’tan beri yapılmış en iyi Star Wars filmi olduğunu iddia edenler dahi var. Gerçi filmi George Lucas‘ın yönetmeyeceği açıklandığında da aynı yorumu yapanlar olmadı değil…

Star Wars hayranlarının beklediği ve istediği filmin bu olduğunu belirten izleyici ve yazarlar ayrıca bizi “eski tarzda çekilmiş,” orijinal üçlemeye daha yakın bir Star Wars filmi karşılayacağını da eklemeyi ihmal etmiyor. Twitter’da yer alan spoiler’sız yorumları haberin devamında okuyabilirsiniz.

YORUMLAR