reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars’tan paylaşılan sahnede Chewbacca, Rey’in imdadına yetişiyor [Video]

2015 yılının sonunda vizyona giren Star Wars: The Force Awakens‘ten kesilmiş bir sahne gün yüzüne çıktı. Paylaşılan anlarda Rey‘in başı belaya giriyor ancak onu bu durumdan Chewbacca kurtarıyor.

Türkçe ismi Güç Uyanıyor olan film J.J. Abrams tarafından yönetildi. Serinin efsaneleri Carrie Fisher, Harrison Ford ve Mark Hamill bu sayede beyaz perdeye döndü. Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega ile Oscar Isaac’in canlandırdığı yeni karakterler de seyircilere tanıtıldı. Seriyi yeniden canlandıran The Force Awakens dünya genelinde 2 milyar dolar gişe hasılatı elde etti. Böylece yeni hikayelerin de önü açılmış oldu.

Büyük ilgi uyandıran Star Wars: The Force Awakens’ten silinmiş bir sahne kasım ayında paylaşılmıştı. Şimdi bu sahnenin uzun versiyonu gün yüzüne çıktı. 46 saniyelik videoda Rey‘in yolunu Unkar Plutt kesiyor. Genç kadın da kendisine Jakku‘da zor zamanlar yaşatan bu adamdan uzaklaşmaya çabalıyor. Onun sıkıntı yaşadığı fark eden Chewbacca duruma müdahale ediyor. Unkar Plutt‘un söz dinlememesi üzerine Chewbacca şiddete başvuruyor ve onun kolunu odanın diğer ucuna savrulurken görüyoruz.

Hepimiz sekizinci Star Wars filmini merakla beklerken ortaya çıkan bu kısa sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR