reklamı kapat

POPÜLER

Aston Martin kalitesini ayağınıza getiren sınırlı üretim ayakkabı

Premium sınıfın tamamlayıcı ürünleri her geçen gün çeşitlenmeye devam ederken Aston Martin bu oyuna dahil olan son üretici oldu.

Premium otomobillerin yer aldığı sınıf modellerle birlikte sayısız tamamlayıcı ürünlerin de olduğu oldukça büyük bir pazar. Markaya ilgi duyan kullanıcıları arabayla olmasa da üretilen diğer ürünlerle çatı altına almak isteyen üreticiler bu anlamda dikkat çeken ürünler ortaya koyuyor ve giyim sektörü bu pastanın büyük bir kısmını oluşturuyor. Son olarak dünyanın en köklü spor malzemeleri üreticilerinden bir tanesi olan Japonya merkezli Mizuno ortaklığıyla kullanıcıların karşısına çıkan Lamborghini bahsetmekte olduğumuz bu sürecin en son ve etkileyici örneklerinden bir tanesini bizlerle buluşturmuştu. Sınıfın bir diğer üyesi Aston Martin de İtalyan ayakkabı üretici Hogan ile ortaklığa giderek Lamborghini’ye göre günlük kullanıma daha uygun bir ayakkabı modelini meraklılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.


İngiliz ve İtalyan ortaklığıya hayata geçirilen Aston Martin’in ayakkabı projesi temelde Hogan’ın Olympia adlı modeli üzerinde şekilleniyor. Aston Martin imzasının dahil olmasıyla birlikte gösteriş olarak çok daha tatminkar bir yapıya bürünen ayakkabı araçlarda olduğu el yapımı deriden üretiliyor. Toplamda sadece 3.000 adet üretileceği açıklanan ayakkabının 400 dolar civarında bir etiket fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.